"Kalite, Uygun Fiyat ve Zamanında Teslim"
HAKKIMIZDA

FİRMA PROFİLİMİZ

Firmamızın temel prensibi birinci derecede müşteri memnuniyetidir. Tüm personelimizle kaliteli malzeme kullanarak kaliteli bir ürün teslim etme gayreti içerisindeyiz. Bayrak imalatı sektöründe kalite politikası ile tanınmakta olan firmamız sıra ile; her ebat Türk Bayrakları, her ebat firma Bayrakları,Atatürk posterleri ,lider posterleri ve size özel farklı ebat ve desenlerde Bayrak üretimi yapılmaktadır.Firmamız ar-ge çalışmalarına önem vererek teknolojiyi yakinen takip etmekte ve son teknoloji digital dispers baskı makinelerini devamlı olarak firmamız bünyesine katarak daha iyi kalite ve daha kapasiteli bir çalışma için gayret göstermektedir.

Ayrıca fabrikasyon baskı olarak ronjan, dispers ve pigment baskı Bayrak üretimi ilede çalışma yapmaktadır. Ürünlerimiz; Ülke Bayrakları, Türk Bayrakları, Makam Bayrakları, Gönder Bayrakları, Festival ve seramoni Bayrakları, Takdim flamaları, Kırlangıç, Dikdörtgen ve Beşgen flamalar, Afişler, Posterler, Masa Bayrakları ve direkleridir. Arma baskılı işlerimizde digital, emprime, serigraf, transfer ve solvent baskı işleri yapmaktayız. Türk bayrağı üretimi kanununa uygun standartlarda yapılmalıdır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Asya Bayrak tüm çalışanlarının aktif katılımıyla sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerinin gereksinimlerine uygun beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder. Müşteri memnuniyetine ulaşılmasını iş süreçlerinin titizlikle yönetilmesini sağlayarak ulaşır. Bunun için tasarım temrin ve maliyet kontrol unsurlarını müşteriye azami değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir. Asya Bayrak müşteri memnuniyetini birinci prensip edinmiş bir kuruluştur.Bayraklarınız deneyimli personelimiz tarafından özenle birinci sınıf kalitede üretilmektedir.Teslimat sonrası ürünlerimizden kaynaklanan herhangi bir şikayetlerden firmamız sorumludur.

DEĞERLERİMİZ

* Çalışanlar üstünlük alır, çözüm üretir ve sonuç alır. Doğru çözüme herkes yetkilidir.
* Şirketimizin uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektördeki gururumuzdur.
* Yapılan işler kaliteli ve sistemli şekillerde gerçekleştirilir.